השירותים שלנו:

Web service
Web
עיצוב אתרים באינטרנט, תוך כדי העברת מסרים ויזואליים מותאמים לעסק שלך. עיצוב אתרים בהתאמה אישית עם התייחסות לחזון שלך. עיצוב מותאם לכל הרזולוציות + מובייל. גימורים ללא פשרות Pixel Perfect. יצירת אסטרטגיה וובית מותאמת באופן אישי.
Mobile service
Mobile
עיצוב אפליקציות אפקטיבי מורכב מיצירת חווית משתמש פשוטה לשימוש ויחד עם זאת חכמה. עיצוב ממשק מוקפד ואסתטי קריטי כדי ליצור חוויה מהנה למשתמש. ראה דוגמאות בקטגוריית פורטפוליו > Mobile, עיצוב עכשווי לכל הרזולוציות, לכל הפלטפורמות וכל הפורמטים.
UI/UX DESIGN service
UI/UX DESIGN
עיצוב מערכות SAAS, במידה ומדובר בממשק WEB התאמה למגוון מכשירים ולמגוון רזולוציות ונוח לתפעול על ידי המשתמשים. תוצר הסופי – עיצוב רספונסיבי העונה לכל הדרישות של עיצוב הדגל המקובל בשוק. ממשקי משתמש בעל מראה מרהיב, קל למימוש ע”י מפתח האפליקציה.
BRANDING & CREATIVE service
BRANDING & CREATIVE
מיתוג עסקי חשוב מאוד לכל עסק! מזל טוב! נולד לכם עסק! אבל… מה עם לוגו? מה הסלוגן? מי אתם ואיך אתם נראים? מיתוג עסקי חדש זה תהליך חשוב, בניית הזהות והגדרת הנראות של העסק חשובה לפיתוח מותג מוצלח. נשמח לעזור לכם ביצירת שפת מיתוג, בניית ספר מותג, יצירת קונצפט יחודי, פיצוח Creative, עיצוב, Guidelines ,Branding ועוד…
LOGO service
LOGO
עיצוב לוגו הוא המפתח להצלחת תהליך מיתוג של חברה, לוגו מוצלח ישמש בסיס לתדמית המותג ויביא לידי ביטוי את חשיבותו של תהליך העיצוב. עיצוב לוגו נעשה לרוב במטרה להעביר רעיון באמצעות אלמנט גרפי, כך שיצור זיהוי מוחלט עם המותג ויבטא את המסר באופן בהיר ומובן. לוגו טוב הוא לוגו המעביר את אותו רעיון באמצעות טקסט, איור או שילוב של השניים.
PRINT service
PRINT
אנו חיים בעולם דיגיטלי וזו בדיוק הסיבה שבגללה אנו מייצרים אופליין, מנקודת מבט דיגיטלית עכשוית. חומרים שיווקיים, עסקיים ותדמיתיים שנשלחים לפרינט אחרי חשיבה היקפית: שילוט חוצות / מכוונים, קטלוגים, פולדרים ופלאיירים, רול-אפ, קאפות, מארזים, כרטיסי ביקור, כולם עם הנגיעה האישית שלנו, שמאפיינת כל מיתוג חזותי במרחב התדמיתי בו אנו חיים היום.